Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ lithium ion battery cells ] eşleşme 243 Ürünler.
Polimer Solar RC Lityum İyon Pil 3.7V DC Çıkış ODM Hizmeti
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Gerilim: | 3.7v |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Şarj Edilebilir Lipo Solar Lityum İyon Pil Paketi 7.4 1200mah Çevre Dostu
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 500 |
LiFePO4 Elektrikli El Aleti Lityum İyon Pil 6000mAh 21V DC Çıkış
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 21V |
Matkap için BMS Güç Aracı Lityum İyon Pil 6.3W Evrensel Uyumluluk
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 3v~5v |
Karavan Kullanımı Elektrikli Alet Lityum İyon Pil 21V 1.3Ah Geri Dönüştürülebilir
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 21V/2A |
Güneş Enerjisi Aleti Lityum İyon Pil 21V 893g Ağırlık Evrensel
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V |
Aşırı Şarj Özel 18650 Lityum İyon Pil Paketi 3.7V 1500mAh Karavan Kullanımı
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 500 |
Akıllı 12v Max Lityum İyon Pil Araçları 1.3Ah Hızlı Şarj
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V |
Akülü Matkaplar için LiFePO4 Lityum İyon Pil 12v Max Uyumlu
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V |
Güneş Enerjisi Güç Aleti Lityum İyon Pil 12V Uyumlu Escooter Kullanımı
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V |

