Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ lithium ion battery cells ] eşleşme 243 Ürünler.
Escooter Elektrikli Alet Kullanın Lityum İyon Pil 16,8 V LiFePO4 281g Ağırlık
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 16.8V |
Özel Elektrikli Alet Lityum İyon Pil 2.0 Ah 21V Escooter Kullanımı
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 21V |
Matkap için Şarj Edilebilir Güç Aracı Lityum İyon Pil 2500mAh
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 3v~5v |
Uzun Çevrim Ömrü Elektrikli El Aleti Lityum İyon Pil Evrensel 4.0 Ah 12V
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V |
Lityum İyon Pil Paketi 21700
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 1000 |
Hızlı Şarj Elektrikli Aleti Lityum İyon Pil 21V 296g Ağırlık Karavan Kullanımı
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 25V |
Şarj Edilebilir Taşınabilir Lityum İyon Pil Güç İstasyonu 500mAh DC Çıkışı
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 500mAh |
Elektrikli 3.2 Volt Lityum İyon Şarj Edilebilir Pil Tek Hücreli Tip 800mAh
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |
OEM Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
| Ağırlık: | 1755g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
ODM Lityum İyon 18650 Pil 5500mah, 3.2V Şarj Edilebilir Pil Hücresi
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |

