Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ lithium ion battery cells ] eşleşme 243 Ürünler.
Şarj Edilebilir ODM Lityum İyon 26650 Pil Hücresi Yüksek Hızlı DC Çıkışı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |
Uyumlu Lityum İyon Şarj Edilebilir Pil, 1S1P Pil Paketi 800mAh
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |
LFP 3,2 V Li İyon Pil
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |
ODM Hizmeti Lityum İyon 12v Marş Pili LiFePO4 1280Wh Golf Arabası Kullanımı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
Fosfat Oto 12v Lityum İyon Marş Pili 2560Wh Uzun Çevrim Ömrü E Bisiklet Kullanımı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
DC Çıkış Lityum İyon Marş Pili 144W 48V Hızlı Şarj Araba kullanımı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
Lityum İyon Marş Pili 1280WH
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
LED Işık için Güneş Enerjisi Lityum İyon Marş Pili 12V LiFePO4
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
UPS Motoru Başlangıç 3.7V Li Ion Lityum RC Piller Yüksek Hızlı DC Çıktısı
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Voltaj: | 3.7v |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Motosiklet Scooter Ebike için Taşınabilir Lityum İyon Güç Santrali
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |

