Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ lithium ion battery cells ] eşleşme 243 Ürünler.
Lityum Demir Fosfat Lfp Piller 3.2V
| Hayat döngüsü: | 3500 kez |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
Güneş Sistemleri Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu Yüksek Hızlı Polimer lityum-iyon Hücreler 10000mAh ~ 30000mAh
| Ürün adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Renk: | Turuncu, Gri, Yeşil, Siyah, Kırmızı, Mavi |
| Boyut: | 174*84*72mm |
DC Çıkışlı Lfp Pil Paketi, 18650 Lityum Pil Paketi 2000mAh
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 500 |
UPS Şarj Edilebilir Lityum Pil Paketi, Scooter Pil Paketi 2000mAh
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 500 |
Yüksek Hızlı Li Ion RC Pil, LiFePO4 7.4 V 4000mah Pil
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Gerilim: | 7.4V |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Evrensel Motor Başlatma E-bisiklet Taşınabilir Lityum Güç Santrali 83200mAh Uyumlu Li-ion
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 83200mAh |
ABS Plastik Malzeme Lityum Demir Fosfat Jeneratörü, Ev Güç İstasyonu 500mAh
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 500mAh |
Hızlı Şarj ODM Lityum Pil Paketi 3.2V 500mAh Kısa Devre Koruması
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 400 |
Karavan Taşınabilir Lityum Enerji Santrali Kullanın
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 300WH/7800mAh/3,7V |
Aşırı Isınma Koruması 220V Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu 500W Ebike Kullanımı
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 500mAh |

