Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ lithium ion battery cells ] eşleşme 243 Ürünler.
Araba Kullanımı Lityum İyon Marş Pili 1280Wh Lifepo4 ODM Hizmeti
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
Güneş Enerjisi RC Li Ion Pil Paketi, Lityum Polimer Pil 6000mAh
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Gerilim: | 7.4V |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Lityum İyon Marş Pili 36W
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
LiFePO4 Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
| Ağırlık: | 5420g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
ODM DC Çıkış Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi 3.2 V 9W Uyumlu
| Ağırlık: | 5250g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
Aşırı Deşarj Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi 3,2 V 50ah Lifepo4 E Bisiklet Kullanımı
| Ağırlık: | 1035g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
Akıllı 3.2 Volt 100ah Lityum Pil, Lfp Pil Hücresi Uzun Çevrim Ömrü
| Ağırlık: | 1880g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
BMS Tipi Şarj Edilebilir Li Ion Pil Paketi, 18650 12v Li Ion Pil Paketi
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 500 |
Güç Kaynağı 16,8 V Li İyon Pil Güneş Sistemleri 2,5 Ah Çevre Dostu
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 16.8V |
Uzun Çevrim Ömrü Solar Dc Jeneratör, OEM 18650 Lityum İyon Taşınabilir Güç Kaynağı
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 300WH/7800mAh/3,7V |

