Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ lithium ion battery cells ] eşleşme 243 Ürünler.
Yüksek Hızlı Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi 10W 3.2V Lifepo4 Prizmatik
| Ağırlık: | 4264g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
Harici Lifepo4 Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi 3,2 Volt 230Ah
| Ağırlık: | 4140g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
Oyuncaklar Lifepo4 Lityum Pil Kullanın, Motor Çalıştırma Lityum İyon Fosfat Pil
| Ağırlık: | 1994g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
Güneş Enerjisi Prizmatik Lityum Pil Hücresi 32Ah Hızlı Şarj
| Ağırlık: | 780g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
Evrensel Lityum Matkap Pil Aletleri 1500mAh 21.6V 374g Ağırlık
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 21.6V |
Güç Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi 3,2 V 100ah Motosiklet Aşırı Şarjı
| Ağırlık: | 1980g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
ODM Hizmeti 18650 Li Ion Pil Şarj Cihazı 12.3V Motosiklet Kullanımı
| Ürün Adı: | Pil Şarj Cihazları, Pil Şarj Cihazı |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| İşlev: | hızlı şarj |
Elektrikli El Aletleri İçin Lityum İyon Ev Solar İnvertör Sistemi 13KWH 52V Motor Başlatma
| İsim üret: | Ev Solar İnvertör Sistemi |
|---|---|
| Sürücü Verimliliği: | %97 |
| Kurulum Süresi: | 1 gün |
Şarj Edilebilir Ebike Lityum Pil Şarj Cihazı, 18650 12.6 V Li İyon Pil Şarj Cihazı
| Ürün Adı: | Pil Şarj Cihazları, Pil Şarj Cihazı |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| İşlev: | hızlı şarj |

