Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ lithium ion battery cells ] eşleşme 243 Ürünler.
Solar Lityum Demir Fosfat Lifepo4 Pil 7W 19500mAh Ebike Kullanımı
| Ağırlık: | 547g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
Weed Eater 9800mAh 18v Golf Arabası Kullanımı İçin OEM İyon Lityum Pil
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 18V/5Ah~12Ah |
Güç Kaynağı için Güç Aracı Lityum İyon Piller Oyuncaklar 14.4W 18650 7.2V
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 7,2 V/2,0 Ah |
Hediyeler 15.6W~24W Elektrikli Scooter Şarj Edilebilir Ürün A Elektrikli Alet Lityum İyon Piller
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V/1.3Ah~2.0Ah |
2000mAh Hızlı Şarj Hızlı Şarj Güç Aracı Lityum İyon Piller 18V LiFePO4
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 2.0 Ah |
14.8W E-bisiklet 200mAh OEM Güç Aracı Lityum İyon Piller Yüksek Hızlı Motosiklet 7.4V
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 4,2V~7,4V/2,0Ah |
Oyuncaklar UPS Ürünü A Elektrikli Alet Lityum İyon Piller Uyumlu LiFePO4 Escooter
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V/1.3Ah~2.5Ah |
LFP Elektrikli Scooter Lityum Pil, Golf Arabası Lityum Pil 24V 40Ah
| Ürün Adı: | Elektrikli Araç Lityum İyon Pil |
|---|---|
| Gerilim: | 24V |
| Hayat döngüsü: | 500~1000 Kez |
ODM Servis Kulübü Araba Lityum Piller 24v 240ah Uyumlu
| Ürün Adı: | Elektrikli Araç Lityum İyon Pil |
|---|---|
| Gerilim: | 12V |
| Hayat döngüsü: | 500~1000 Kez |
Li - Ion Elektrikli Bisiklet Taşınabilir Lityum Güç Santrali 300W 48Volt Hızlı Şarj
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 83200mAh |

