Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ lithium ion battery cells ] eşleşme 243 Ürünler.
Şarj Edilebilir Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu Kaynağı 300W 7800mAH ODM
| İsim üret: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Boyut: | 210×146×157mm(LWH) |
| Kapasite: | 300WH/7800mAh/3,7V |
Lifepo4 Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu 300W 18650 Escooter Kullanımı
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 300WH/7800mAh/3,7V |
50000mAh Güneş Enerjisi Elektrik Tedarikçiliği için Taşınabilir Lityum Güç Santrali Hızlı Şarj
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Boyut: | 174*84*72mm |
CHN Yüksek Hızlı 300W Taşınabilir Lityum Güç Santrali Scooter Uzun Döngü Yaşamı
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 98400mAh |
Uzun Çevrim Ömrü Lifepo4 Güneş Enerjisi Santrali, Lityum Enerji Santrali 650W
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 650mah |
Evrensel Motosiklet Taşınabilir Lityum Güç Santrali UPS 300W Uzun Döngü Hayatı
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 98400mAh |
CHN E - Bisiklet Taşınabilir Lityum Güç Santrali Hızlı Şarj 98400mAh Motor Başlıyor
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 98400mAh |
LiFePO4 Yüksek Hızlı Güneş Sistemleri Taşınabilir Lityum Elektrik Santrali 24V Elektrik Araçları İçin
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |
Şarj Edilebilir 12v Max Lityum 2.0 Ah Pil, Li Ion Matkap Pili 556g Ağırlık
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V/1,3A~2,5A |
DC Çıkış Li Ion Matkap Pil, Şarj Edilebilir Lityum Pil Elektrikli El Aletleri
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 21V |

