Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ lithium ion battery cells ] eşleşme 243 Ürünler.
Hızlı şarj DC çıkış taşınabilir lityum enerji istasyonu 40000mAh
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Boyut: | 174*84*72mm |
Uzun Döngü Ömürü Özel Taşınabilir Lityum Güç Santrali Güneş Enerjisi LiFePO4
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 108000mAh |
Plastik Taşınabilir Lityum Güç Santrali Uzun Döngü Ömürü 48V 6432Wh Elektrik Araçları için Scooter
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 134AH/48V (6432Wh) |
Yüksek Hızlı Oyuncaklar Taşınabilir Lityum Güç Santrali LiFePO4 US Hızlı Şarj
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |
AB Motosiklet Karavanı 24V Taşınabilir Lityum Güç Santrali ABS Plastik Malzeme
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |
Darbeye Dayanıklı Lityum Pil Şarj Cihazları 48V Hızlı Şarj İşlevi Şarj Edilebilir
| Ürün Adı: | Pil Şarj Cihazları, Pil Şarj Cihazı |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| İşlev: | hızlı şarj |
OEM Şarj edilebilir Hızlı Şarjlı Taşınabilir Lityum Güç Santrali LiFePO4
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 134AH/48V (6432Wh) |
ODM 21 Volt Lityum Pil, Elektrikli Matkap Lityum Pil 334g Ağırlık
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 21V |
Uyumlu Şarj Edilebilir Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu 500W LiFePO4
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 500mAh |
Yüksek Hızlı Taşınabilir Lityum Pil Güç İstasyonu 1000Ah 300w Güç
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 1000AH |

