Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ lithium ion battery cells ] eşleşme 243 Ürünler.
7.4 ~ 11V LED Işık için araba Lityum Pil Şarj Arabası Li Ion 3 * 800mAh Yüksek Hız
| Ürün Adı: | Pil Şarj Cihazları, Pil Şarj Cihazı |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| fonksiyon: | hızlı şarj |
Şarj Edilebilir Elektrikli Alet Pil 5V Li Ion Güç DC Çıkışı
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 3v~5v |
22.5W Scooter taşınabilir Lityum Enerji Santrali Kabloya Uyumlu Li-ion
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |
Şarj Edilebilir Lityum Pil Aletleri, 21v Lityum Pil 2.5Ah
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 21V/2.6A~5A |
Akıllı Taşınabilir Lityum Pil Enerji Santrali Elektrikli Bisiklet Li - Ion
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 280800mAh |
Solar Lityum 2.0 Ah 20v Pil, Scooter İçin Elektrikli Alet Pili
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V~24V |
DC Çıkışlı Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 650mah |
50000mAh taşınabilir lityum enerji istasyonu kesintisiz güç kaynağı şarj edilebilir
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Boyut: | 174*84*72mm |
Evrensel Taşınabilir Lityum Güç Santrali Golf Arabası Uyumlu PD60W Hızlı Şarj
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |
Şarj Edilebilir Lityum Demir Fosfat Güneş Pili, LF304 3.2 V Lifepo4 Hücresi
| Ağırlık: | 5450g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |

