Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ lithium ion battery cells ] eşleşme 243 Ürünler.
UL Sertifikalı Ev İnvertörü Lityum Pil Sistemi Aşırı Şarjı
| Ürün Adı: | Güneş Pili, Güneş Pilleri |
|---|---|
| sertifikalar: | UL, CE, FCC, RoHS |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ila +60°C |
Evrensel 500W taşınabilir Lityum Güç Santrali Motosiklet Akıllı LiFePO4
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |
AB LiFePO4 uyumlu taşınabilir lityum enerji santrali UPS Uzun döngü ömrü
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 83200mAh |
Özel DC Çıktısı 5V 5.4A Universal Elektrikli Scooter için Taşınabilir Lityum Güç Santrali
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |
135200mAh Motor Başlatma Taşınabilir Lityum Güç Santrali Arabalar Hızlı Şarj
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |
Çeşitli amaçlı 24V arabalar UPS taşınabilir lityum enerji santrali Ev aletleri Oyuncaklar
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 280800mAh |
Uyumlu Akülü Matkap Lityum Pil, Motor Çalıştırma 21v Pil Paketi
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 21V/2A |
Hızlı Şarj Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu 600mAh 220V DC Çıkış
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 600mah |
Evrensel Ebike ODM Taşınabilir Lityum Güç Santrali Araba Elektronik LiFePO4
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 280800mAh |
Rüzgar Enerjisi İçin Darbeye Dayanıklı LFP EBike Lityum Pil Paketi 7.4V 6.6A
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 500 |

