Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ lithium ion battery cells ] eşleşme 243 Ürünler.
Şarj Edilebilir Lityum İyon Araba Marş Aküsü, LiFePO4 Marş Akü 48V
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
LiFePO4 Lityum Araba Marş Aküsü
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
Aşırı Deşarj Li İyon Pil Paketi, 12v Lityum Pil Paketi 10000mAh
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 500 |
Solar Şarj Edilebilir Lityum İyon Güç İstasyonu Taşınabilir Jeneratör 1000W 220V
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 1048WH/327600mAh/3,2V |
Otomotiv Harici Lityum İyon Marş Pili 30AH 24W Scooter Kullanımı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
LiFePO4 Lityum İyon Marş Pili DC Çıkışı 36W Golf Arabası Kullanımı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
Hızlı Şarj 500w Taşınabilir Güç İstasyonu, 220V Lityum İyon Güç İstasyonu
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 500mAh |
OEM Lityum İyon Taşınabilir Güç İstasyonu, 18650 Şarj Edilebilir Güç Kaynağı
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 800mAh |
Hediye 7.4V Lityum RC Piller 2000mAh Motor Başlatma Uzun Döngü Hayat Li-ion
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Voltaj: | 7.4V |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Solar Özel Li İyon Pil, ODM 3.7 V 900mah Li İyon Pil
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 400 |

