Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ electric bicycle lithium battery ] eşleşme 136 Ürünler.
Ev İçin Uzun Çevrim Ömrü Güneş Paneli İnvertörü, Lifepo4 Pil Powerwall 51.2V
| İsim üret: | Ev Solar İnvertör Sistemi |
|---|---|
| Sürücü Verimliliği: | %97 |
| Kurulum Süresi: | 1 gün |
Hızlı Şarj Elektrikli Aleti Lityum İyon Pil 21V 296g Ağırlık Karavan Kullanımı
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 25V |
Güç Kaynağı 16,8 V Li İyon Pil Güneş Sistemleri 2,5 Ah Çevre Dostu
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 16.8V |
Lifepo4 Yüksek Hızlı Güç Bankası, Güneş Paneli Pil Şarj Cihazı 5V
| Ürün Adı: | Taşınabilir şarj aleti |
|---|---|
| Renkler: | Kırmızı, Beyaz, Pembe |
| Kapasite: | 5000~10000mAh |
Mini Hızlı Şarj Yeniden Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası Cep telefonu için el feneri ile PD20W seyahat hediyeleri
| Ağırlık: | 48g |
|---|---|
| Renkler: | Siyah, Beyaz, Mavi, Turuncu |
| Kapasite: | 20000mAh~100000mAh |
Hızlı Şarj Edilebilir Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası 20000mAh Seyahat Kullanımı
| Ürün Adı: | Taşınabilir şarj aleti |
|---|---|
| Renkler: | Mor, Beyaz, Pembe. Siyah |
| Kapasite: | 5000~20000mAh |
DC Çıkışlı Kablosuz Şarj Pil Paketi 500mAh 12W Güç Bankası Tipi
| Ağırlık: | 93g |
|---|---|
| Renkler: | Siyah, Pembe |
| Kapasite: | 5000MAH |
C Tipi Bağlantı Noktası Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası 1500mAh Hızlı Şarj
| Ağırlık: | 40G |
|---|---|
| Renkler: | Siyah, Pembe |
| Kapasite: | 1500mAh |
Cep Telefonu İçin Ultra İnce Akıllı Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası 18.5W
| Ağırlık: | 92g |
|---|---|
| Renkler: | Siyah, Pembe |
| Kapasite: | 5000MAH |
30000 ~ 100000mAh Hediyeler Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu Hızlı Şarj Uzun Çevrim Ömrü
| Ürün adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| BOYUT: | 174*84*72mm |

