Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ electric bicycle lithium battery ] eşleşme 136 Ürünler.
Evrensel Taşınabilir Lityum Güç Santrali Golf Arabası Uyumlu PD60W Hızlı Şarj
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |
Lityum İyon Pil Paketi Karavan Kullanımı
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 300 |
Lityum İyon Pil Paketi 21700
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 1000 |
Şarj Edilebilir Lityum İyon Araba Marş Aküsü, LiFePO4 Marş Akü 48V
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
Hızlı Şarj Li Ion Güç İstasyonu, 1400Ah Lityum Fosfat Güç İstasyonu
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 140000mAh |
US 24V Arabalar Taşınabilir Lityum Güç Santrali 280800mAh Güç kaynağı için
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 280800mAh |
Güneş Sistemleri Taşınabilir Lityum Elektrik Santrali 1000W Elektrik Araçları İçin
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 280800mAh |
BMS Tipi Şarj Edilebilir Li Ion Pil Paketi, 18650 12v Li Ion Pil Paketi
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 500 |
Güç Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi 3,2 V 100ah Motosiklet Aşırı Şarjı
| Ağırlık: | 1980g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
ODM DC Çıkış Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi 3.2 V 9W Uyumlu
| Ağırlık: | 5250g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |

