Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ electric bicycle lithium battery ] eşleşme 136 Ürünler.
2700mAh Ebike UPS Arabalar Lityum RC Piller Oyuncaklar 11.1V Güneş Sistemleri
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Voltaj: | 11.1V |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Güneş Sistemleri Dahili Kablo Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu Akıllı 10000mAh ~ 30000mAh
| Ürün adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Renk: | Turuncu, Gri, Yeşil, Siyah, Kırmızı, Mavi |
| Boyut: | 174*84*72mm |
Li-ion 9.6V Güneş Sistemleri Dahili Kablo Lityum RC Piller UPS Ebike LiFePO4
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Voltaj: | 9.6V |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
2000mAh Hızlı Şarj Hızlı Şarj Güç Aracı Lityum İyon Piller 18V LiFePO4
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 2.0 Ah |
14.8W E-bisiklet 200mAh OEM Güç Aracı Lityum İyon Piller Yüksek Hızlı Motosiklet 7.4V
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 4,2V~7,4V/2,0Ah |
Güç Kaynağı için Güç Aracı Lityum İyon Piller Oyuncaklar 14.4W 18650 7.2V
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 7,2 V/2,0 Ah |
Oyuncaklar UPS Ürünü A Elektrikli Alet Lityum İyon Piller Uyumlu LiFePO4 Escooter
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V/1.3Ah~2.5Ah |
Elektrikli Araçlar 20 ~ 40A Ev Güneş Inverter Sistemi Güneş Enerjisi Scooter 12V 24V
| İsim üret: | Ev Solar İnvertör Sistemi |
|---|---|
| Sürücü Verimliliği: | %97 |
| Kurulum Süresi: | 1 gün |
Uzun Çevrim Ömrü Solar Lifepo4 Güç İstasyonu 3.5W 7500mAh Ev İnverter Tipi
| Ürün Adı: | Güneş Pili, Güneş Pilleri |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| dayanıklılık: | Yüksek |
Hızlı Şarj Ev Solar İnvertör Sistemi 48V 40KWH Monokristal Panel Tipi
| İsim üret: | Ev Solar İnvertör Sistemi |
|---|---|
| Sürücü Verimliliği: | %97 |
| Kurulum Süresi: | 1 gün |

