Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ electric bicycle lithium battery ] eşleşme 136 Ürünler.
Yüksek Hızlı Oyuncaklar Taşınabilir Lityum Güç Santrali LiFePO4 US Hızlı Şarj
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |
Evrensel 500W taşınabilir Lityum Güç Santrali Motosiklet Akıllı LiFePO4
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |
Li Ion 280800mAh Elektronik Taşınabilir Lityum Güç Santrali Uyumlu Arabalar
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 280800mAh |
Şarj Edilebilir Lipo Solar Lityum İyon Pil Paketi 7.4 1200mah Çevre Dostu
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 500 |
Ebike Kullanım LiFePO4 Lityum Marş Pili 14.6V 36W Oyuncaklar Hızlı Şarj
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
Fosfat Oto 12v Lityum İyon Marş Pili 2560Wh Uzun Çevrim Ömrü E Bisiklet Kullanımı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
Güneş Enerjisi 18650 Lifepo4 Hücreleri, ROHS Lityum İyon Piller 3.2V
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |
Polimer Solar RC Lityum İyon Pil 3.7V DC Çıkış ODM Hizmeti
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Gerilim: | 3.7v |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Uzun Çevrim Ömrü Solar Dc Jeneratör, OEM 18650 Lityum İyon Taşınabilir Güç Kaynağı
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 300WH/7800mAh/3,7V |
OEM Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu Jeneratör Tipi 500mAh Motosiklet Kullanımı
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 500mAh |

