Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ electric bicycle lithium battery ] eşleşme 136 Ürünler.
3.7V Özel Elektrikli Bisiklet Lityum RC Piller Uzun Döngü Hayatı
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Voltaj: | 3.7v |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Akıllı Taşınabilir Lityum Pil Enerji Santrali Elektrikli Bisiklet Li - Ion
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 280800mAh |
Scooter Güneş Elektrikli Araç Lityum İyon Pil 36V 6Ah Lifepo4 Kullanın
| Ürün Adı: | Elektrikli Araç Lityum İyon Pil |
|---|---|
| Gerilim: | 36V |
| Hayat döngüsü: | 500~1000 Kez |
ODM LiFePO4 Elektrikli Araç Lityum İyon Pil 48V Yüksek Hızlı Ebike Kullanımı
| Ürün Adı: | Elektrikli Araç Lityum İyon Pil |
|---|---|
| Gerilim: | 48V |
| Hayat döngüsü: | 500~1000 Kez |
Hızlı Şarj ODM Lityum Pil Paketi 3.2V 500mAh Kısa Devre Koruması
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 400 |
ODM Servis Kulübü Araba Lityum Piller 24v 240ah Uyumlu
| Ürün Adı: | Elektrikli Araç Lityum İyon Pil |
|---|---|
| Gerilim: | 12V |
| Hayat döngüsü: | 500~1000 Kez |
LiFePO4 Özel Lityum İyon Pil Paketi 14500 Banka Tipi Elektrikli Bisiklet Kullanımı
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 300 |
OEM Hizmeti RC Araba Lityum Pil, 10000mah RC Pil Elektrikli Bisiklet Kullanımı
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Gerilim: | 7.4V |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Elektrikli Bisiklet Şarj edilebilir Taşınabilir Lityum Güç Santrali Lityum İyon E - Bisiklet
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 83200mAh |
UPS Lityum İyon Pil Paketi 3,7 V Şarj Edilebilir Elektrikli Scooter Kullanımı
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 500 |

