Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ electric bicycle lithium battery ] eşleşme 136 Ürünler.
Solar Özel Li İyon Pil, ODM 3.7 V 900mah Li İyon Pil
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 400 |
Hızlı Şarj Li Ion Marş Aküsü, DC çıkış 12v Lifepo4 Araba Marş Aküsü
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
Şarj Edilebilir Elektrikli Alet Pil 5V Li Ion Güç DC Çıkışı
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 3v~5v |
Matkap için BMS Güç Aracı Lityum İyon Pil 6.3W Evrensel Uyumluluk
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 3v~5v |
Solar Lityum 2.0 Ah 20v Pil, Scooter İçin Elektrikli Alet Pili
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V~24V |
LiFePO4 Elektrikli El Aleti Lityum İyon Pil 6000mAh 21V DC Çıkış
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 21V |
Uzun Çevrim Ömrü Elektrikli El Aleti Lityum İyon Pil Evrensel 4.0 Ah 12V
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V |
Güneş Enerjisi Aleti Lityum İyon Pil 21V 893g Ağırlık Evrensel
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V |
Şarj Edilebilir 12v Max Lityum 2.0 Ah Pil, Li Ion Matkap Pili 556g Ağırlık
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V/1,3A~2,5A |
Hızlı Şarj Elektrikli Alet Lityum İyon Pil 18V Evrensel Uyumluluk
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 18V |

