Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ electric bicycle lithium battery ] eşleşme 136 Ürünler.
Solar 16.8 Volt Lityum İyon Pil, Fosfat Matkap Lityum Pil
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 16.8V |
DC Çıkış Li Ion Matkap Pil, Şarj Edilebilir Lityum Pil Elektrikli El Aletleri
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 21V |
108000mAh Ion LiFePO4 Elektrikli Bisiklet Karavanı için Taşınabilir Lityum Güç Santrali
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 108000mAh |
Li - Ion Elektrikli Bisiklet Taşınabilir Lityum Güç Santrali 300W 48Volt Hızlı Şarj
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 83200mAh |
Solar 12v Lityum İyon Pil Paketi LiFePO4 Aşırı Şarj Karavan Kullanımı
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 500 |
Otomotiv Harici Lityum İyon Marş Pili 30AH 24W Scooter Kullanımı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
Akülü Matkaplar için LiFePO4 Lityum İyon Pil 12v Max Uyumlu
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 12V |
Matkap için Şarj Edilebilir Güç Aracı Lityum İyon Pil 2500mAh
| Çalışma süresi: | 2 gün |
|---|---|
| Şarj süresi: | 1,5~2 Saat |
| Kapasite: | 3v~5v |

