Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ electric bicycle lithium battery ] eşleşme 136 Ürünler.
Motor Çalıştırma Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu 800w LiFePO4 Aşırı Yük Koruması
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 800mAh |
Taşınabilir Lityum Kamp Güç Paketi
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 1000Ah~1500Ah |
Dış Pil Lityum İyon 300 ~ 500W Taşınabilir Lityum Güç Santrali E-bisiklet
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 108000mAh |
Hediye Motor Başlatma Taşınabilir Lityum Güç Santrali 1800W 320000mAh Hızlı Şarj Oyuncakları
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 320000mAh 3.2V |
24 Volt Taşınabilir Lityum Güç Santrali E - Bisiklet UPS Elektrikli Scooter Akıllı
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 135200mAh |
Evrensel Motosiklet Taşınabilir Lityum Güç Santrali Hızlı Şarj ODM Ebike
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 280800mAh |
ODM Lityum İyon Pil Paketi 200mAh 7.4V Elektrikli Scooter Kullanımı
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 500 |
Harici Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil Paketi 14000mAh Özel Ebike Kullanımı
| Koruma: | Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Kısa Devre |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Şarj Döngüleri: | 600 |
Ebike Kullanım Lityum İyon Pil Marş, Otomatik Marş Pili 200Ah
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
LiFePO4 Lityum Araba Marş Aküsü
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |

