Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ electric bicycle lithium battery ] eşleşme 136 Ürünler.
Yüksek Hızlı Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi 10W 3.2V Lifepo4 Prizmatik
| Ağırlık: | 4264g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
ODM Lityum İyon 18650 Pil 5500mah, 3.2V Şarj Edilebilir Pil Hücresi
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |
Harici Lifepo4 Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi 3,2 Volt 230Ah
| Ağırlık: | 4140g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
LiFePO4 Lityum İyon Pil Hücreleri 3.2V Uzun Çevrim Ömürlü Oyuncaklar Escooter Kullanımı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |
Solar Lityum İyon Pil Hücreleri 26650 15A Motor Çalıştırma Golf Arabası Kullanımı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |
Silindirik 3,2 V Lityum İyon Pil Hücreleri Hızlı Şarj Patlamaya Dayanıklı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |
Hızlı Şarj 3.2 Volt Lityum İyon Pil, 18650 Lfp Silindirik Hücreler
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |
Solar Lityum Demir Fosfat Lifepo4 Pil 7W 19500mAh Ebike Kullanımı
| Ağırlık: | 547g |
|---|---|
| Malzeme: | lityum-iyon |
| Uygulama: | Araç, Ev Enerji Depolama vb. |
Araba Kullanımı Lityum İyon Marş Pili 1280Wh Lifepo4 ODM Hizmeti
| Ürün Adı: | Lityum İyon Marş Aküsü |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum Demir Fosfat |
| Garanti: | 1 yıl |
Güneş Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu Jeneratör Tipi 18650 Motor Çalıştırma
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 500mAh |

