Tüm ürünler
-
Lityum İyon Pil Hücreleri
-
Lityum Demir Fosfat Pil Hücresi
-
Ev İnverter Lityum Pil
-
Elektrikli Alet Lityum İyon Pil
-
Lityum iyon pil takımı
-
Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu
-
Şarj Edilebilir Pil Güç Bankası
-
Ev Solar İnvertör Sistemi
-
Elektrikli Araç Lityum İyon Pil
-
RC Lityum İyon Pil
-
Lityum İyon Marş Aküsü
-
Lityum Batarya Şarj Cihazları
-
kevinhızlı teslimat, kaliteli, tekrar satın alacak :) -
JonasPiller alındı, istediğim bu, teşekkür ederim! -
Fabricio Mendoncasatış müdürü Antonio, iyi hizmet!!!
anahtar kelimeler [ electric bicycle lithium battery ] eşleşme 136 Ürünler.
Hızlı Şarj Lityum İyon Pil Hücreleri 2500mAh 3.2V Elektrikli Araç Kullanımı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |
Hızlı Şarj 18650 Lityum İyon Pil Hücreleri 15A ROHS Sertifikalı Ebike Kullanımı
| Ürün Adı: | Lityum İyon Pil Hücreleri |
|---|---|
| Emniyet koruması: | Patlamaya dayanıklı |
| Gerilim: | 3.2V |
Aşırı Şarj Koruması Li Poly Rc Pil 7.4 V 2200mah Scooter İçin Şarj Edilebilir
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Gerilim: | 7.4V |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
50000mAh taşınabilir lityum enerji istasyonu kesintisiz güç kaynağı şarj edilebilir
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Boyut: | 174*84*72mm |
Hızlı Şarj Oyuncakları RC Lityum İyon Pil Şarj edilebilir Hediyeler 11.1V
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Voltaj: | 11.1V |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Özel 700mAh Lityum RC Pilleri E-Bike Yüksek Hızlı
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Voltaj: | 9.6V |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
OEM Hızlı Şarj 9.6V Lityum RC Piller Uyumlu Ebike Hızlı Şarj
| Ürün Adı: | Lityum RC Pil,Lityum RC Piller |
|---|---|
| Voltaj: | 9.6V |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Evrensel Hızlı Şarj Hediyeleri Taşınabilir Lityum Elektrik Santrali 300W 98400mAh
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 98400mAh |
CHN E - Bisiklet Taşınabilir Lityum Güç Santrali Hızlı Şarj 98400mAh Motor Başlıyor
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 98400mAh |
Evrensel Motor Başlatma E-bisiklet Taşınabilir Lityum Güç Santrali 83200mAh Uyumlu Li-ion
| Ürün Adı: | Taşınabilir Lityum Güç İstasyonu,Taşınabilir Lityum Güç İstasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | ABS Plastik |
| Kapasite: | 83200mAh |

